GREATEST KıLAVUZU HERBALIFE üRüNLERI IçIN

Greatest Kılavuzu herbalife ürünleri için

Greatest Kılavuzu herbalife ürünleri için

Blog Article

Zevküsefa ve içtimai dirimı seviyorsunuz lakin sınırlarınız var. Herbalife üyesi olun herbalife eğlencelerini kaçırmayın.

Çtuzakışma saatlerinizi kendi yaşantınıza ve gelir hedeflerinize uyacak şekilde belirleyebilirsiniz.

Elektronik posta veya SMS eliyle reklam ahzetmek istemiyorsanız almış olduğunız bildirimlerde size bunlardan vazgeçme seçeneği sunulacaktır.

İlk Üyelik paketi ile sağlıklı bir yaşamın temellerini atarak ömür kalitenizi yükseltmek bâtınin harika bir sarrafiyelangıç mümkün. Herbalife üyelik paketi ne kabilinden yararlar esenlayacak:

Belki videoyu da koşmak istemiyorsunuz canlı dinlemek istiyorsunuz muhabere bilgilerimizden bizlere ulaşın ücretsiz bir şekilde Size lazım desteği esenlayalım.

Bu Gizlilik Politikası’ndaki rastgele bir değişiklik, alakadar Bildirim’in Kent’ bile duyurulmasının arkası sıra derhal yürürlüğe girecektir. Bu tür bir Bildirim’in sitede arkası sıra bu Kent’yi yahut özge Maruz Bilgiler’i kullanmanız halinde bu değişimleri onaylama ettiğiniz varsayılacaktır. En şimdiki halini bildiğinizden tehlikesiz çıkmak karınin bu gizlilik politikasını periyodik olarak gözden geçirmenizi referans ederiz.

Kadınların ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan içeriğiyle; erke metabolizmasından soy hücresi üretimine, cilt ve saç katkısızlığından kemik yapkaloriın korunmasına denli geniş bir yelpazede fayda katkısızlar.

Tebrikler sayfanıza bağlandınız. Sayfanızda karşıtlaşacağınız sorunlarda veya sipariş oluşturma anında oluşan problemler yürekin sitemizden üyelik almış olduğunız kucakin bizimle irtibata geçiniz size hamil olacağız.

Merhabalar kestirmece 2yildir eşimle kullanıyoruz.amma azıcık kilo verdik henüz sonrasında belli bir kg kaldik. Ve bu arada Herbilaf tuzakıyoruz paramiz da işsiza mı gidiyor. Yardımcı olurmusunuz ne yanlış konstrüksiyonyoruz bir kaç herbilaf sorumlularından malumat aldım cemi bask başka veri veriyorlar.en böylece bu siteyi okudum kendim yapacağım ama bir oflaz açıklayıcı programa ihtiyacım var belli bir saatim nanay alovere ve çay shake sahaları 8 bile 9 da 7.

Herbalife, dünya genelindeki gayrı Herbalife bünyelarına meydana getirilen uluslararası aktarmalar sinein Prototip Mukavele Maddelerine sınırlıdır;

5. BAĞIMSIZ HERBALIFE DİSTRİBÜTÖRLERİ’NİN İNTERNET SİTELERİ Hür Herbalife Distribütörleri’nin kendi Internet siteleri olabilir fakat Herbalife'dan izin almadan kendi internet sitelerini açamazlar. Tasdik kırmızıınmadan açılacak genel ağ siteleri veya onaylı internet sitelerine bilgi verilmeden yapılacak tebeddülat etik kurallarının ihlali nüshalacaktır ve haklarında kanuni ağırlık doğuracaktır. Kendi web sitesi içeriğinin sahih olmasını ve Herbalife’ın Davranış Kuralları ve Distribütör Politikaları, Herbalife’ın Türkiye Genel ağ, Sefer ile Sipariş ve Satış Oluşturma Yönetmelikleri ve alakalı bütün kanun ve yönetmelikleri de dahil sürdürmek ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Herbalife’ın bütün kuralları, politikaları ve prosedürlerine her yönden makul olmasını elde etmek her bir özgür Distribütör’ün kendi sorumluluğu altındadır.

İletilere yahut verilere yetkisiz bir şekilde erişmekten yahut bunları değmedarımaişettirmekten yahut Kent veya diğer Maruz Bilgiler ile müntesip olarak rastgele bir üçüncü şahsın eylemlerinden.

Herbalife, web siteleri ve bu Politikaya atıfta bulunularak daha fazla sizlere bildirilecek başka toplama metotları yoluyla süflida verilen çeşitli ammaçlar doğrultusunda ve bir dizi meşru zemine dayalı olarak sizin şahsi verilerinizi toplar:

Herbalife aracılığıyla ücretsiz verilen şahsi gelişim – pazarlama – satış – idare eğitimlerine iltihak etmek isterim

herbalife

Report this page